Content Type Dependency (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Condition
da: Betingelse

en: Display message
da: Vis meddelelse

en: About
da: Om
