Content Type Dependency (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Condition
el: Συνθήκη

en: Display message
el: Εμφάνιση μηνύματος

en: About
el: Περί
