Content Type Dependency (8.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Condition
ka: პირობა
