Content Type Dependency (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Condition
uk: Умова

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: Display message
uk: Перегляд повідомлень

en: About
uk: Про модуль

en: Enable/Disable
uk: Увімкнути/Вимкнути
