Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap
