Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Condition
pl: Warunek

en: About
pl: O stronie
