Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: About
ps: په اړه
