Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Condition
ro: Condiție

en: Display message
ro: Afișează mesaj

en: About
ro: Despre
