Content Type Dependency (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Condition
ca: Condició

en: Display message
ca: Mostra el missatge

en: About
ca: Detalls
