Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Condition
et: Tingimus

en: Display message
et: Kuva teade

en: About
et: Programmist
