Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Condition
he: מצב

en: About
he: אודות
