Content Type Dependency (8.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Condition
tr: Koşul

en: User Roles
tr: Kullanıcı Rolleri

en: Display message
tr: İletiyi görüntüle

en: About
tr: Hakkında
