Contest (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: View
he: צפיה

en: n/a
he: -ללא-

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Host
he: שם שרת

en: Custom
he: מותאם

en: Count
he: כמות

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Other
he: אחר

en: Operation
he: פעולה

en: City
he: עיר

en: Clear
he: ניקוי

en: Results
he: תוצאות

en: Language code
he: קוד השפה

en: Admin
he: מנהל

en: Sponsor
he: נותן חסות
