Contest (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Host
hy: Հոսթ

en: Count
hy: քանակ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
