Context (8.x-4.0-beta1) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Group
ne: समूह

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Menu
ne: मेनु

en: Block
ne: ब्लक

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Condition
ne: अवस्था

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Delete block
ne: ब्लकलाई हटाउनुहोस्

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
