Context (8.x-4.0-beta2) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Theme
lt: Tema

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Add condition
lt: Pridėti sąlygą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Blocks
lt: Blokai

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Context
lt: Kontekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Uses
lt: Naudoja

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: Unique
lt: Unikalus

en: Weight for @block block
lt: Bloko @block svoris

en: Region for @block block
lt: Regionas @block blokui

en: Place block
lt: Įterpti bloką

en: Select the region where this block should be displayed.
lt: Pasirinkite sritį kurioje šis blokas turėtų būt atvaizduojamas.

en: Filter by block name
lt: Filtruoti pagal bloko pavadinimą
