Context (8.x-4.0-beta4) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Group
az: Qrup

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Menu
az: Menyu

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Negate
az: İnkar et

en: Blocks
az: Bloklar

en: Context
az: Kontekst

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Uses
az: İstifadə edir

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur
