Context (8.x-4.0-beta6) - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Description
pl: Opis

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Theme
pl: Skórka

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Add block
pl: Dodaj blok

en: Filter
pl: Filtr

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: Conditions
pl: Warunki

en: Condition
pl: Warunek

en: Configure block
pl: Konfiguracja bloku

en: Negate
pl: Negacja

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Blocks
pl: Bloki

en: Delete block
pl: Usuń blok

en: Select theme
pl: Wybierz szablon

en: Block Class
pl: Klasa bloku

en: Context
pl: Kontekst

en: Add context
pl: Dodaj kontekst

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Menu items
pl: Menu

en: Regions
pl: Regiony

en: Context UI
pl: Interfejs Context

en: Provides a simple UI for settings up a site structure using Context.
pl: Dostarcza prosty interfejs użytkownika do ustawienia struktury strony przy użyciu Kontekstu.

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Save and continue
pl: Zachowaj i kontynuuj

en: Section class
pl: Klasa sekcji

en: Uses
pl: Używa

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie

en: Reactions
pl: Reakcje

en: Unique
pl: Unikalne

en: Context inspector
pl: Inspektor kontekstu

en: Edit context
pl: Edytuj kontekst

en: Delete context
pl: Usuń kontekst

en: Require all conditions
pl: Wymagaj wszystkich warunków

en: If checked, all conditions must be met for this context to be active. Otherwise, the first condition that is met will activate this context.
pl: Jeżeli zaznaczone, wszystkie warunki muszą być spełnione, żeby ten kontekst był aktywny. W innym przypadku pierwszy spełniony warunek włączy ten kontekst.

en: Weight for @block block
pl: Waga bloku @block

en: Region for @block block
pl: Region bloku @block

en: Disable the following
pl: Wyłącz następujące

en: Place block
pl: Umieść blok

en: Select the region where this block should be displayed.
pl: Wybierz region, w którym powinien być wyświetlony ten blok.

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
pl: Unikalna nazwa tego egzemplarza bloku. Może zawierać jedynie znaki alfanumeryczne i podkreślenia.

en: Filter by block name
pl: Filtruj według nazwy bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
pl: Wprowadź część nazwy bloku aby według niej filtrować.

en: Duplicate of @label
pl: Duplikat @label

en: Page with blocks
pl: Strona z blokami

en: No blocks available.
pl: Brak dostępnych bloków.

en: Enter label for this context.
pl: Wprowadź etykietę dla tego kontekstu.
