Views Contextual Range Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: disabled
he: מושבת

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: string
he: מחרוזת

en: Invalid input
he: קלט לא חוקי
