Contribute (8.x-1.0-beta6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Source
te: మూలం

en: Account type
te: ఖాతా రకం

en: and
te: మరియు
