Contribute (8.x-1.0-beta6) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد

en: Core
ur: کور

en: Configure
ur: ترتیب
