Controlled Access Terms (2.2.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Language
ur: زبان

en: URL
ur: یو آر ایل
