COOKiES Consent Management (1.0.1) - en to it translation catalogue (36 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Links
it: Collegamenti

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Performance
it: Prestazioni

en: Details
it: Dettagli

en: Domain
it: Dominio

en: Group name
it: Nome gruppo

en: Close
it: Chiudi

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Expiration
it: Scadenza

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Display name
it: Nome visualizzato

en: Info
it: Informazioni

en: Credit
it: Credito

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Translate
it: Traduci

en: denied
it: negato

en: Properties
it: Proprietà

en: Videos
it: Video

en: Library
it: Biblioteca

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Service Group
it: Gruppo

en: The path '%path' has to start with a slash.
it: Il percorso '%path' deve iniziare con slash.
