COOKiES Consent Management (1.0.17) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു

en: Info
ml: വിവരം

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍
