COOKiES Consent Management (1.2.12) - en to ru translation catalogue (49 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Read more
ru: Подробнее

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Documentation
ru: Документация

en: Edit
ru: Редактировать

en: Links
ru: Ссылки

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Allowed
ru: Разрешено

en: Performance
ru: Производительность

en: Details
ru: Подробности

en: Domain
ru: Домен

en: Company
ru: Компания

en: Group name
ru: Название группы

en: Callback URL
ru: Обратный URL

en: Deny all
ru: Запретить все

en: Both
ru: Оба

en: Close
ru: Закрыть

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Display name
ru: Название отображения

en: Info
ru: Инфо

en: Video
ru: Видео

en: Denied
ru: Запрещено

en: Above
ru: Сверху

en: Language code
ru: Код языка

en: Services
ru: Службы

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Translate
ru: Переводы

en: Below
ru: Внизу

en: denied
ru: отказано

en: Properties
ru: Свойства

en: Videos
ru: Видео

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Always active
ru: Всегда активно

en: Element type
ru: Тип элемента

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.

en: Privacy policy
ru: Политика конфиденциальности

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
ru: Либо путь "%path" недействителен, либо у вас нет доступа к нему.
