COOKiES Consent Management (1.2.8) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Links
ur: لنکس

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ

en: Dependencies
ur: احتیاجات
