COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (49 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Links
ja: リンク

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Allowed
ja: 許可された

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Details
ja: 詳細

en: Domain
ja: ドメイン

en: Company
ja: 会社

en: Group name
ja: グループ名

en: Both
ja: 両方

en: Close
ja: 閉じる

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Purpose
ja: 目的

en: Expiration
ja: 有効期限

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Display name
ja: 表示名

en: Video
ja: ビデオ

en: Above
ja: 上部

en: Language code
ja: 言語コード

en: Services
ja: サービス

en: Service
ja: サービス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Translate
ja: 翻訳

en: Below
ja: 下部

en: denied
ja: 拒否

en: Properties
ja: プロパティー

en: Google Analytics
ja: Google アナリティクス

en: Tracking
ja: 追跡中

en: Cookie
ja: クッキー

en: Dependencies
ja: 依存関係

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Google Tag Manager
ja: Googleタグマネージャー

en: Functional
ja: 機能性

en: The path '%path' has to start with a slash.
ja: パス「 %path 」はスラッシュ始まりでなくてはなりません。

en: Cookie documentation
ja: Cookieのドキュメント

en: Cookie Documentation
ja: Cookieのドキュメント
