COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Read more
sv: Läs mer

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Allowed
sv: Tillåten

en: Performance
sv: Prestanda

en: Details
sv: Detaljer

en: Domain
sv: Domän

en: Company
sv: Företag

en: Group name
sv: Gruppnamn

en: Both
sv: Båda

en: Close
sv: Stäng

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Purpose
sv: Syfte

en: Expiration
sv: Utgångsdatum

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Info
sv: Information

en: Denied
sv: Nekad

en: Above
sv: Ovanför

en: Language code
sv: Språkkod

en: Services
sv: Tjänster

en: Service
sv: Tjänst

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Translate
sv: Översätt

en: Properties
sv: Egenskaper

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: callback
sv: återanrop

en: Privacy policy
sv: Integritetspolicy
