COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Groups
cy: Grwpiau

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Performance
cy: Perfformiad

en: Details
cy: Manylion

en: Company
cy: Cwmni

en: Both
cy: Y ddau

en: Close
cy: Yn agos

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: Above
cy: Uwchben

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: Properties
cy: Priodweddau

en: Google Analytics
cy: Dadansoddiad Gwgl
