COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Groups
kk: Группалар

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Translate
kk: Аудару
