COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha4) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
