COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Performance
ro: Performanță

en: Details
ro: Detalii

en: Domain
ro: Domeniu

en: Company
ro: Companie

en: Both
ro: Ambele

en: Close
ro: Închideți

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: Info
ro: Informație

en: Above
ro: Deasupra

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Services
ro: Servicii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Translate
ro: Traducere

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Element type
ro: Tip de element

en: The path '%path' has to start with a slash.
ro: Calea '%path' trebuie să înceapă cu un slash.
