COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha4) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
