COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Read more
gl: Ler máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Documentation
gl: Documentación

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Allowed
gl: Permitido

en: Performance
gl: Rendemento

en: Details
gl: Detalles

en: Domain
gl: Dominio

en: Company
gl: Compañía

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Deny all
gl: Rexeitar todas

en: Both
gl: Ambos

en: Close
gl: Pechar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Purpose
gl: Propósito

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Info
gl: Información

en: Above
gl: Enriba

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Translate
gl: Traducir

en: Properties
gl: Propiedades

en: Videos
gl: Vídeos

en: Dependencies
gl: Dependencias
