COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Details
gu: વિગતો

en: Both
gu: બંને

en: Close
gu: બંધ

en: Above
gu: ઉપર

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Dependencies
gu: આધારિત
