COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Allowed
ka: დაშვებულია

en: Details
ka: დეტალები

en: Domain
ka: დომენი

en: Both
ka: ორივე

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Info
ka: ინფო

en: Above
ka: ზემოთ

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Translate
ka: თარგმნა
