COOKiES Consent Management (2.0.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Group name
mr: समूहाचे नाव

en: Close
mr: बंद

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
