COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Read more
af: Lees meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Allowed
af: Toegelaat

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Language code
af: Taalkode

en: Translate
af: Vertaal
