COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Allowed
ca: Es permet

en: Performance
ca: Rendiment

en: Details
ca: Detalls

en: Domain
ca: Domini

en: Company
ca: Empresa

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Both
ca: Ambdós

en: Position
ca: Posició

en: Close
ca: Tanca

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Purpose
ca: Propòsit

en: Expiration
ca: Venciment

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Video
ca: Vídeo

en: Denied
ca: Denegat

en: Above
ca: A sobre

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Translate
ca: Tradueix

en: Properties
ca: Propietats

en: Styling
ca: Estil

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Service Group
ca: Grup del servei

en: Element type
ca: Tipus d'element

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
