COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (39 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: URL
fa: نشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Performance
fa: کارایی

en: Details
fa: جزئیات

en: Domain
fa: دامنه

en: Company
fa: شرکت

en: Group name
fa: نام گروه

en: Both
fa: هردو

en: Position
fa: موقعیت

en: Close
fa: بستن

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Expiration
fa: انقضا

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Info
fa: اطلاعات

en: Video
fa: ویدیو

en: Above
fa: بالا

en: Language code
fa: کد زبان

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Translate
fa: ترجمه

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: Always active
fa: همیشه فعال

en: Element type
fa: نوع عنصر
