COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Group
fil: Grupo

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda

en: Translate
fil: Isaling-wika
