COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (34 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Documentation
hi: प्रलेखीकरण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Links
hi: लिंक

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: ID
hi: आईडी

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Company
hi: कम्पनी

en: Both
hi: दोनों

en: Position
hi: स्थान

en: Close
hi: बंद करे

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Display name
hi: प्रदर्शित होने वाला नाम

en: Info
hi: जानकारी

en: Video
hi: वीडियो

en: Above
hi: ऊपर

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Translate
hi: अनुवाद

en: Dependencies
hi: निर्भरता
