COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Group
km: ក្រុម

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Domain
km: ដែន

en: Close
km: បិទ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Translate
km: បកប្រែ​
