COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Info
ku: زانیاری

en: Above
ku: سەرەوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە

en: Translate
ku: وەرگێڕان
