COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Above
my: အပေါ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
