COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: Performance
pl: Wydajność

en: Details
pl: Szczegóły

en: Domain
pl: Domena

en: Company
pl: Firma

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Deny all
pl: Zabroń wszystkim

en: Both
pl: Oba

en: Position
pl: Pozycja

en: Close
pl: Zamknij

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Info
pl: Informacja

en: Video
pl: Wideo

en: Above
pl: Ponad polem

en: Language code
pl: Kod języka

en: Services
pl: Serwisy

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Banner text
pl: Tekst bannera

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Below
pl: Poniżej

en: denied
pl: odmowa

en: Properties
pl: Właściwości

en: Videos
pl: Filmy

en: Cookie
pl: Ciasteczko

en: Styling
pl: Stylowanie

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Always active
pl: Zawsze włączone

en: Service Group
pl: Grupa serwisu

en: Element type
pl: Typ elementu

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '%path' jest nieprawidłowa lub brak do niej dostępu.

en: Video sharing services help to add rich media on the site and increase its visibility.
pl: Usługa udostępniania wideo pomoże dodać multimedia do strony i zwiększyć jej ogladalność.
