COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Read more
sl: Preberite več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Domain
sl: Domena

en: Position
sl: Položaj

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Info
sl: Podatki

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Translate
sl: Prevodi
