COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Dependencies
sr: Зависности
