COOKiES Consent Management (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Performance
te: పనితీరు

en: Details
te: వివరాలు

en: Group name
te: గుంపు పేరు

en: Position
te: స్థానం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Display name
te: చూపించే పేరు

en: Info
te: సమాచారం

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి

en: Translate
te: అనువదించు
