COOKiES Consent Management (2.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Details
ast: Detalles

en: Domain
ast: Dominiu

en: Close
ast: Zarrar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
